پارك تفريحي IMG دبي پارك تفريحي IMG دبي

آژانس آرزوي آسمان آبي

دنياي ماجراجويي IMG دبي

جاذبه تفريحي دنياي ماجراجويي IMG دبي

دنياي ماجراجويي IMG از زيباترين و هيجاني ترين جاذبه هاي گردشگري دبي است. مساحت كل مجتمع به اندازه 1.5 ميليون متر مربع است كه از آن به اندازه 28 متر زمين فوتبال استفاده شده است. در اين پارك پر است از وسايل ورزشي و تفريحي فراوان و هيجان انگيزي كه هر بزرگ و كوچكي را به خود جذب مي كند. هنگامي كه شما به عنوان توريست در سفر به دبي برنامه ريزي مي كنيد، ميتوانيد يك روز كامل از سفر خود را در اين پارك هيجان انگيز سپري كنيد. 

مشخصات دنياي ماجراجويي IMG دبي

دبي مجموعه اي ست از ترين ها. بهترين، شيك ترين ، لوكس ترين و جذاب ترين جاذبه هاي گردشگري، مراكز خريد، هتل ها، مراكز تفريحي در دبي گرد هم آمدند. از ميان تمام مكان هاي ديدني دبي، تعدادي پارك تفريحي وجود دارند كه براي خانواده و دوستان به عنوان محيطي جذاب شناخته شده است. جاذبه تفريحي دنياي ماجراجويي IMG يكي از اين جاذبه هاي تفريحي ست. دنياي ماجراجوي IMG دبي، مجتمعي تجاري ست و به عنوان بزرگ ترين پارك تم دار سرپوشيده دنيا شناخته شده است. امكانات مجسمه سازي و نيز كارهاي هنري مدرن مي تواند محيطي پر از شخصيت هاي كارتوني و قهرماني دنيا را در اين پارك گردآوري كند. مجسمه هاي دايناسوري در اندازه هاي طبيعي در اين محل قرار داده شده اند. 
صاحب جاذبه تفريحي پارك تفريحي IMG دبي، مصطفي گالادري و نيز گروه الياس است. دنياي ماجراجويي IMG به عنوان اولين پارك با تم مگا در دبي است. در اطراف محيط اين پارك بر اساس شخصيت هاي كارتوني طراحي شده است. در اين پارك دايناسورها با دمايي مناسب قرار دارند 

دنياي ماجراجويي IMG دبي _ آسمان آبي

قيمت ورودي دنياي ماجراجويي IMG

قيمت بليط پارك دنياي ماجراجويي IMG دبي بر اساس ويژگي هاي هر فرد متفاوت است. جهت خريد بليط دنياي ماجراجويي IMG بايد از طريق سايت و يا به صورت حضوري بليت تهيه نماييد. 

قسمت هاي مختلف پارك دنياي ماجراجويي IMG دبي

منطقه مارول

در منطقه مارول Marvel مي توانيد تجربه عجايب قوانين فيزيك، عجيب ترين دستگاه هاي علمي را داشته باشيد.


دره گمشده
دره گمشده Lost Valley دره اي ست پراز دايناسور. بسياري از فعاليت هاي مهم و هيجان انگيز در كنار مجسمه هاي حقيقي قرار دارد. 

 

دنياي ماجراجويي IMG دبي _ آسمان آبي

:مطالب مشابه

پارك الوصل دبي

پارك صفا دبي

پارك آبي وايلد وادي دبي

پارك مشرف دبي

پارك آبي آتلانتيس دبي

پارك زعبيل دبي

پارك ساحلي الممزر دبي

پارك ساحلي جميرا دبي


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1398/6/16 ساعت: ۰۸ توسط:blueskyagency :