خريد بليط برج خليفه دبي خريد بليط برج خليفه دبي

آژانس آرزوي آسمان آبي

برج خليفه دبي

برج خليفه دبي بلندترين برج جهان

بناي برج خليفه دبي در دانتاون دبي با ارتفاع 829.8 متر به عنوان بلندترين ساختمان جهان و مشهورترين نقاط ديدني اين شهر است. ساخت برج خليفه دبي از سال 2004 ميلادي آغاز شد و در سال 2010 به پايان رسيد .برج خليفه در ابتدا با نام برج دبي معروف بود اما در روز افتتاحيه نام اين برج تغيير كرد. برج خليفه داراي بيش از 1000 واحد آپارتمان و 49 طبقه اداري و 4 استخر و يك كتابخانه مخصوص ساكنان است . برج خليفه داراي 163 طبقه است و اگر شما مسافر تور دبي هستيد و از جاهاي ديدني برج خليفه ديدن مي كنيد حتما ازعرشه برج خليفه دبي كه در طبقه 124 است بازديد كنيد. برج خليفه دبي به عنوان يكي از بهترين جاذبه هاي گردشگري دبي داراي 2909 عدد پله است و 160 طبقه را متصل كرده است. 
منظره هاي موجود در افق شهر دبي از منظره چشم پرنده به سادگي حيرت انگيز است. تجربه مشاهده شهر از عرشه ساختمان بسيار لذت بخش است. در اطراف برج خليفه باغ هايي به زيبايي طراحي شده و با گذرگاه هاي بادي ست. بسياري از ويژگي هاي آب از جمله چشمه دبي، بلندترين چشمه اجرايي جهان كه در چشمه هاي معروف Bellagio در لاس وگاس است مدل شده است.

نماي برج خليفه دبي _ آسمان آبي

نماي برج خليفه دبي

نماي برج خليفه دبي متشكل از تعداد 24.348 قطعه شيشه است . 

فواره موزيكال برج خليفه دبي

آب نماي دبي در بيرون برج فواره اي با هزينه 218 ميليون دلار كه توسط شركت Wet آمريكايي ساخته شد، قرار دارد. فواره اي كه در بيرون از برج قرار دارد 275 متر ارتفاع دارد. اين فواره قادر است آب را به ارتفاع 150 متر پرتاب كند. اين برج 6600 لامپ دارد كه در 25 رنگ مختلف مي باشد.

امكانات برج خليفه دبي

از جمله امكانات برج خليفه دبي مي توان به رستوران اتمسفر در طبقه 122 اشاره كرد كه مي تواند غذاخوردن در آسمان را تداعي كند. در طبقه اول اين ساختمان يك نانوايي و كافه ايتاليايي، رستوران ايتاليايي آرماني، با طراحي مدرن و امروزي قرار دارد. برج كلاب نيز از جمله امكانات موجود در برج خليفه است كه خود شامل باشگاه ورزشي مجهز، استخر شنا با سايز استخرهاي المپيك، اسپا لوكس، كافه و رستوران است.

رستوران در برج خليفه دبي _ آسمان آبي

برج خليفه دبي _ آسمان آبي

طراح برج خليفه دبي

آدرين اسميت طراح برج خليفه دبي از گل محلي صحرايي به نام ليلي عنكبوتي ، در ساخت نماي برج خليفه دبي الهام گرفته است.
 

خريد بليط برج خليفه دبي

جهت خريد بليط برج خليفه دبي با قيمت مناسب مي توانيد از قسمت ورودي برج خليفه بليط تهيه كنيد.
 

نورپردازي برج خليفه دبي

برج خليفه دبي بلندترين آسمان خراش جهان به عنوان صحنه اي براي بزرگترين نمايش نورپردازي در جهان براي رويداد سال نو بود كه داراي بيش از 100000 متر مربع صفحه نمايش Led طراحي شده است.

نورپردازي برج خليفه دبي _ آسمان آبي

برج خليفه دبي _ آسمان آبي

مطالب مرتبط:

حقايق جالبي كه درباره قاب دبي بايد بدانيد


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1398/6/16 ساعت: ۱۱ توسط:blueskyagency :