آژانس آرزوي آسمان آبي آژانس آرزوي آسمان آبي .

آژانس آرزوي آسمان آبي

پارك زعبيل دبي

پارك زعبيل دبي Zabeel Park Dubai

پارك زعبيل كه در سال 2005 با مساحتي بالغ بر 47 هكتار افتتاح شده است يك پارك خانوادگي در منطقه زعبيل دبي مي باشد. اين پارك يكي از بزرگ ترين پارك هاي شهر دبي مي باشد كه به خاطر فضاي مناسبي كه براي برگزاري نمايشگاه و اجراي موسيقي زنده دارد، شهرت يافته است. پارك زعبيل دبي فضاي مناسبي براي پيك نيك و بازي بچه ها  دارد و در درياچه آن امكان قايق سواري وجود دارد. رستوران هاي كنار درياچه، زمين گلف، باشگاه بدنسازي و ... از ديگر امكانات پارك زعبيل دبي مي باشد. شهر توريستي دبي به خاطر آب و هواي گرم و شرجي خود به دنبال ايجاد هر چه بيشتر فضاي سبز با جاذبه هاي توريستي منحصر به فرد مي باشد. يكي از اين پارك ها، پارك زعبيل مي باشد. همراه با آژانس آرزوي آسمان آبي باشيد تا با امكانات اين پارك بيشتر آشنا شويد و در سفر خود به دبي از اين پارك ديدن فرماييد.

پارك-زعبيل-دبي-امارات

 

پارك زعبيل نيز مانند ديگر پارك هاي شهر دبي از درختان نخل پر شده و حدود 3 هزار درخت نخل در كنار 7 هزار درخت از انواع مختلف در اين پارك كاشته شده است. در اين پارك براي گردشگران اينترنت بيسيم رايگان در نظر گرفته شده است و  ورودي براي هر نفر 5 درهم مي باشد. مسافرين تور دبي به ياد داشته باشند كه ساعات بازديد از اين پارك از 8 صبح تا 11 شب مي باشد. يكي از جديد ترين جاذبه هاي اين پارك، قاب بزرگ دبي مي باشد، البته ساخت اين قاب 150 متري هنوز به پايان نرسيده است ولي ديدن سازه آن خالي از لطف نيست.

پارك-زعبيل-دبي

مطالب مشابه:

پارك ساحلي الممزر دبي
پارك آبي آتلانتيس دبي
پارك مشرف دبي
پارك آبي وايلد وادي دبي
پارك صفا دبي
پارك الوصل دبي
پارك ساحلي جميرا دبي


برچسب: پارك زعبيل دبي، پارك هاي دبي، جاذبه هاي گردشگري دبي، آدرس پارك هاي دبي، اماكن تفريحي دبي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۴۰:۵۶ توسط:آرزوي آسمان آبي موضوع:

پارك ساحلي الممزر دبي

پارك ساحلي الممزر دبي Al Mamzar Beach Park

پارك الممزر كه مساحتي بالغ بر 109 هكتار دارد در سال 1994 افتتاح شده است و امكانات مناسبي براي افراد با شرايط خاص ارائه مي دهد، مانند گذرگاه هاي مخصوص و سرويس بهداشتي مناسب. در اين پارك حدود 1600 درخت نخل و 300 درخت نارگيل كاشته شده تا فضاي سبز مناسبي ايجاد كند و دماي هوا را تا حدي خنك كند. پارك ساحلي الممزر يكي از بهترين پارك هاي ساحلي شهر دبي مي باشد كه گردشگران مي توانند انوع فعاليت هاي سرگرمي و تفريحي را در اين پارك تجربه كنند. مي توانيد در سواحل اين پارك يا 3 استخر موجود شنا كنيد. كلبه هاي خصوصي اجاره كنيد و در آنجا پيك نيك داشته باشيد. كودكان مي توانند در زمين هاي بازي، سرگرم شوند و يا در فضاي پارك ساحلي الممزر دبي اسكيت سواري كنند. دبي كه يك شهر ساحلي مي باشد سواحل متعددي همراه با امكانات مختلف دارد. يكي از بزرگ ترين پارك هاي ساحلي اين شهر، پارك ساحلي الممزر مي باشد. اگر در سفر خود به دبي قصد استفاده از پارك ساحلي را داريد با آرزوي آسمان آبي همراه باشيد.

پارك-ساحلي-الممزر-دبي

در سواحل اين پارك زمين هاي مناسبي براي بازي هاي گروهي بسكتبال، فوتبال و واليبال ساحلي درست شده و مسافرين تور ارزان دبي مي توانند همراه با خانواده و يا دوستان خود اوقات خوشي را داشته باشند. توجه كنيد كه ساعت كاري اين پارك ساحلي از 8 صبح تا 11 شب مي باشد و روز هاي دوشنبه و چهارشنبه فقط مختص بانوان و كودكان مي باشد. ورودي براي هر نفر 5 درهم  و هر ماشين 30 درهم مي باشد.

پارك-ساحلي-الممزر-دبي-امارات

مطالب مشابه:

پارك آبي آتلانتيس دبي
پارك مشرف دبي
پارك آبي وايلد وادي دبي
پارك صفا دبي
پارك الوصل دبي
پارك ساحلي جميرا دبي
پارك زعبيل دبي


برچسب: پارك ساحلي الممزر دبي، پارك دبي، پارك هاي دبي، جاذبه هاي گردشگري دبي، اماكن تفريحي دبي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۳۴:۲۳ توسط:آرزوي آسمان آبي موضوع:

پارك آبي آتلانتيس دبي

پارك آبي آتلانتيس دبي Atlantis Dubai Water Park

پارك آبي آتلانتيس از جمله معروف ترين پارك هاي آبي دبي و بهترين جاذبه هاي توريستي دبي است و شامل هيجان انگيز ترين سرسره هاي آبي مي شود. هتل آتلانتيس دبي در نزديكي خود پارك آبي آتلانتيس دبي را جاي داده به همين دليل است كه از امكانات رفاهي خوبي برخوردار است. هتل آتلانتيس دبي يكي از بهترين هتل هاي دبي به شمار مي رود. بسياري از افرادي كه به پارك آبي آتلانتيس ميروند از هتل آتلانتيس دبي براي محل اقامت خود استفاده مي كنند. اين پارك با دارابودن 7 مدل سرسره آبي ست كه با سوار شدن بر روي هر كدام مي توانيد هيجان و نشاط به همراه كمي ترس را به خود هديه دهيد. در پارك آبي آتلانتيس دبي بخش هايي مانند سرزمين شيرهاي دريايي، وسايل بازي، آكواريوم و غواصي است

پارك آبي آتلانتيس دبي _ آسمان آبي

تفريحات پارك آبي آتلانتيس دبي

سرسره آبي آكواكندا از طولاني ترين سرسره هاي آبي موجود در پارك آبي آتلانتيس دبي است. سرسره آبي آكواكند به سرسره مار معروف است و به دليل پيچ هاي تودرتويي است كه داراي طرفداران بسياري است.باسوارشدن بر اين سرسره هاي آبي و عبور از تونل هاي باريك و سرپوشيده به هيجان و لذت دست پيدا ميكنيد. در نهايت پس از عبور از تونل به محوطه قيفي شكل كه از جنس فيبر ساخته شده به يك استخر عميق وارد مي شويد.

سرسره زوم رنگو
سرسره زوم رنگو حالت U شكل دارد. براي استفاده از از اين سرسره هاي آبي در ابتدا بايد سوار تيوپ هاي يك يا دو نفره شويد و به شكل عمودي سقوط كنيد.

سرسره انتقام خداي دريا
با سوار شدن بر سرسره انتقام خداي دريا بايد با تمام قوا با آب بجنگيد. حس پرتاب شدن بي اختيار احساس عجيب و وحشتناكي است، اما در اين پارك آب يپس از پرت شدن پس از سقوط و پيچ و تاب خوردن به استخري وسيع مي رسيم . 
به جز سوار شدن بر سرسره و بالابردن آدرنالين در پارك آبي آتلانتيس، تفريح هاي ديگري هم وجود دارند كه نيازي ندارد كه قلب شما به تندي بتپد.


رپيدز The Rapids
مسافتي در حدود 1.6 كيلومتر در ميان آب هاي متلاطم در پارك آي آتلانتيس قرار دارد كه مي توانيد با سوار شدن بر تيوپ وارد يك رودخانه خروشان نيز بشويد
سرزمين دلفين ها 
بخش ديگري در اين مجموعه وجود دارد كه به سرزمين دلفين ها معروف است و شما مي توانيد با اين موجودات باهوش ارتباط برقرار كنيد.

اسكيت سواري روي سرسره
از جمله عجيب ترين قسمت هاي پارك آبي آتلانتيس، اسكيت بازي روي سرسره هاي غول آسايش است. اجازه استفاده از اين سرسره ها به هر كسي داده نميشود و تنها در مواقع رسمي خاص، اسكيت بازان حرفه اي براي قدرت نمايي خود دست به اسكيت بازي روي سرسره هاي پارك آبي آتلانتيس را مي زنند و بسيار پرهيجان و خطرناك است

پارك آبي آتلانتيس دبي _ آسمان آبي

:مطالب مشابه

پارك مشرف دبي
پارك آبي وايلد وادي دبي
پارك صفا دبي
پارك الوصل دبي
پارك ساحلي جميرا دبي
پارك زعبيل دبي
پارك ساحلي الممزر دبي


برچسب: پارك آبي آتلانتيس دبي، پارك دبي، پارك هاي آبي دبي، آدرس پارك هاي آبي دبي، تفريح در دبي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۲۸:۳۳ توسط:آرزوي آسمان آبي موضوع:

پارك مشرف دبي

پارك مشرف دبي Mushrif Park Dubai

پارك مشرف دبي يكي از پارك هاي بزرگ شهر دبي مي باشد كه با مركز شهر حدوداً 15 كيلومتر فاصله دارد و در نزديكي فرودگاه بين المللي دبي قرار دارد. اين پارك كه در سال 1980 افتتاح شده است حدوداً 500 هكتار مساحت دارد و انواع وسايل سرگرمي و امكانات رفاهي در اين پارك فراهم شده است. يكي از جاذبه هاي پارك مشرف دبي دهكده اي از خانه هاي مينياتوري است، كه در اين دهكده 13 خانه با طراحي هاي عربي، انگليسي، آلماني، تايلندي و ... ساخته شده است. اگر براي مدت طولاني به شهر دبي مي رويد و وقت كافي براي گشت و گذار در گوشه و كنار شهر را داريد، گردش در پارك هاي اين شهر را از دست ندهيد. در كنار پارك هاي ساحلي، مانند پارك ساحلي جميرا و پارك صفا دبي، شما گزينه هاي ديگري هم داريد كه مي توانيد براي تفريح، ورزش و يا پيك نيك از آن ها استفاده كنيد. همراه با آرزوي آسمان آبي باشيد تا با يكي از بزرگ ترين پارك هاي شهر دبي آشنا شويد.

پارك-مشرف-دبي

پارك مشرف مكان مناسبي براي گردش خانوادگي مي باشد و فضاي سبز مناسب با امكانات باربيكيو در اين پارك تعبيه شده است. براي كودكان نيز زمين بازي مناسبي وجود دارد. در قسمتي از پارك استخري براي استفاده كودكان و بزرگسالان قرار دارد كه قيمت بليط آن 10 درهم مي باشد. علاوه بر ورزش شنا، علاقمندان به دوچرخه سواري نيز مي توانند با كرايه دوچرخه در مسير مخصوص، دوچرخه سواري كنند. شما مي توانيد در طول اقامت خود در دبي از ساعت 8 صبح الي 10 شب (آخر هفته ها 11:30) از اين پارك استفاده نماييد. قيمت ورودي براي افراد بالاي 2 سال 3 درهم مي باشد و اگر با ماشين قصد رفتن به اين پارك را داريد، قيمت به ازاي هر ماشين 10 درهم مي باشد. پارك مشرف براي افراد با نيازهاي خاص طراحي مناسبي دارد و هزينه ورودي براي اين افراد رايگان مي باشد.

پارك-مشرف-دبي-امارات

مطالب مشابه:

پارك آبي آتلانتيس دبي
پارك آبي وايلد وادي دبي
پارك صفا دبي
پارك الوصل دبي
پارك ساحلي جميرا دبي
پارك زعبيل دبي
پارك ساحلي الممزر دبي


برچسب: پارك مشرف دبي، پارك آبي دبي، جاذبه هاي گردشگري دبي، پارك هاي دبي، آدرس پارك هاي دبي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۲۲:۰۲ توسط:آرزوي آسمان آبي موضوع:

پارك آبي وايلد وادي دبي

Wild Wadi Water Park Dubai پارك آبي وايلد وادي دبي

پارك آبي وايلد وادي در سال 1999 ميلادي ساخته شده و در همان سال نيز افتتاح شد كه به شهرت چشمگيري هم رسيد. اين پارك از نظر موقعيت جغرافيايي در بهترين منطقه دبي، مقابل برج العرب در ساحل جميرا قرار گرفته است و در اين پارك آبي تقريباً ۳۰ وسيله اصلي و هيجان آور موجود است كه بيشتر اين بازيها احساس ترس و وحشت را به شما مي دهند. پارك آبي وايلد وادي دبي مكان هاي بسياري در جهان وجود دارد كه تفريحات هيجان انگيز را مي توانيد در آنها تجربه كنيد و روز به روز هم به تعداد طرفدارهايشان اضافه مي شود كه براي مثال مي توان پارك آبي وايلد وادي دبي را نام برد كه بسياري از توريست ها را جذب خود كرده است. براي آشنايي بيشتر با اين پارك آبي همراه آژانس آرزوي آسمان آبي باشيد.

پارك-آبي-وايلد-وادي-دبي

پارك آبي وايلد وادي از معروفترين پارك هاي آبي در دبي مي باشد كه داراي وسايل بازي مخصوص خود است، براي نمونه استخر موج هاي اين پارك از بزرگترين موج هاي آبي موجود در منطقه خاورميانه است. پارك آبي وايلد وادي از اصلي ترين جاذبه هاي گردشگري دبي مي باشد كه گردشگران و مسافران تور دبي مي توانند يك روز سرشار از هيجان و شادي را در آن تجربه كنند. علاوه بر پارك آبي وايلد وادي، پارك آتلانتيس نيز از بهترين پارك هاي آبي دبي مي باشد كه اين امر سبب شده تا با وجود پارك هاي آبي كه در داخل هتل هاي دبي وجود دارد، باز هم مسافران با پرداخت هزينه جداگانه، تفريح در اين پارك ها را تجربه كنند.

 

پارك-آبي-وايلد-وادي-دبي-امارات

:مطالب مشابه

پارك مشرف دبي
پارك آبي آتلانتيس دبي
پارك صفا دبي
پارك الوصل دبي
پارك ساحلي جميرا دبي
پارك زعبيل دبي
پارك ساحلي الممزر دبي 


برچسب: پارك آبي وايلد وادي دبي، پارك هاي ابي دبي، اماكن تفريحي دبي، پارك هاي دبي، آدرس پارك هاي دبي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۱۳:۰۵ توسط:آرزوي آسمان آبي موضوع:

پارك صفا دبي

پارك صفا دبي Safa Park Dubai

پارك صفا دبي يكي از قديمي ترين و محبوب ترين پارك هاي امارات متحده عربي مي باشد كه در سال 1975 در نزديكي جاده شيخ زائد و خيابان الحديق ساخته شده است. اين پارك 64 هكتاري بزرگ داراي امكانات ورزشي زيادي مي باشد، با آژانس آسمان آبي همراه شويد و از قيمت تور دبي مطلع شويد تا بيشتر با امكانات پارك صفا دبي آشنا شويد. پارك الصفا جايي است كه خانواده ها براي پيك نيك، استراحت و بازي كودكان خود انتخاب مي كنند، مسيرهاي درخت كاري شده در كنار چمن هاي سبز مكاني مناسب و آرامش بخش براي افرادي است كه يوگا انجام مي دهند. اين پارك شامل سه درياچه، بيش از 200 گونه پرنده و 16000 گونه درخت و بوته است كه سايباني براي در امان ماندن از نور خورشيد مي باشند. يك آبشار زيبا از بالاي تپه اي به سمت بزرگترين درياچه جريان دارد. شما مي توانيد ورزشكاران را تماشا كنيد كه در مسير سرسبز پارك مشغول دويدن و ورزش كردن مي باشند. علاوه بر زمين مخصوص بازي هاي گروهي مانند واليبال، بسكتبال، فوتبال و تنيس، زمين هايي نيز براي بازي كودكان وجود دارد. در درياچه موجود در پارك صفا دبي، شما مي توانيد سوار بر قايق هاي پدالي در درياچه دور بزنيد و از آرامش آن لذت ببريد. براي رفع گرسنگي، رستوران و كافه هاي متنوعي در اين پارك وجود دارد و به طور منظم در روزهاي جمعه بازار مواد غذايي برگزار مي شود كه هنرمندان و توليد كنندگان، مواد غذايي محلي و صنايع دستي خود را به فروش مي رسانند. علاوه بر اين امكانات ويژه براي افرادي كه نيازهاي خاص و ويژه دارند مانند توالت و پاركينگ اختصاصي و مسيرهايي براي عبور راحت آن ها طراحي شده است. اين مكان تفريحي داراي نمازخانه و 1447 پاركينگ و همچنين سالن آمفي تئاتر براي نمايش هاي متنوع مي باشد.

آدرس پارك صفا دبي: در نزديكي جاده شيخ زائد و خيابان الحديق 

پارك-صفا-دبيپارك-صفا-دبي-امارات

:مطالب مشابه

پارك آبي وايلد وادي دبي
پارك مشرف دبي
پارك آبي آتلانتيس دبي
پارك الوصل دبي
پارك ساحلي جميرا دبي
پارك زعبيل دبي
پارك ساحلي الممزر دبي


برچسب: پارك صفا دبي، پارك هاي دبي، جاذبه هاي گردشگري دبي، بهترين پارك هاي دبي، آدزس پارك هاي دبي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۰۸:۰۳ توسط:آرزوي آسمان آبي موضوع:

پارك الوصل دبي

Al Wasl Park Dubaiپارك الوصل دبي

پارك الوصل دبي با مساحت بسيار كم است اما درختان نخل بسيار بلند، چمن هاي سرسبز، نيمكت و صندلي هايي براي استراحت و پيك نيك وجود دارد و مي توانيد براي استراحت از اين مكان آرام استفاده كنيد. در پارك الوصل دبي براي كودكان يك زمين بازي تعبيه شده است كه براي خانواده ها خوشايند است. احداث اين پارك به منظور رفاه حال بيماران بيمارستان ايرانيان و همراهانشان بود كه در نزديكي اين پارك قرار دارد. اين بيمارستان براي ايرانيان مقيم دبي ساخته شده است. علت نامگذاري پارك الوصل دبي به منظور محل قرار گيري پارك الوصل دبي در خيابان الوصل دبي است. پارك الوصل دبي از جمله مراكز تفريحي دبي است. اين پارك در محدوده ي معمولي طراحي و بنا شده است. به دليل اينكه اين پارك فضاي نسبتا كوچكي دارد نميتوان آن را جز پارك هاي بزرگ دبي دسته بندي كرد. دبي جزو شهرهاي بسيار آرام و به دور از شلوغي و هياهو است كه در تمام فصول آماده خدمت گزاري به مسافران تور دبي مي باشد. به خاطر آب و هواي گرم و شرجي شهر دبي در سطح شهر پارك هاي كوچك و بزرگ زيادي درست شده تا دماي هوا را خنك تر كند. يكي از اين پارك ها، پارك الوصل دبي در خيابان الوصل در غرب دبي مي باشد كه مي توانيد براي يك پياده روي لذت بخش به آنجا برويد. براي آشنايي با اين پارك با آژانس آرزوي آسمان آبي همراه باشيد

مساحت اين پارك بسيار كم مي باشد ولي درختان نخل بسيار بلند، چمن هاي سبز، نيمكت و صندلي هايي براي استراحت و پيك نيك وجود دارد و مي توانيد براي استراحت از اين مكان آرام استفاده كنيد. همچنين براي كودكان يك زمين بازي براي سرگرميشان در نظر گرفته شده است كه براي خانواده ها خوشايند مي باشد. در اصل احداث اين پارك براي رفاه حال بيماران بيمارستان ايرانيان و همراهانشان بود كه در نزديكي اين پارك قرار دارد. كنسولگري جمهوري اسلامي ايران نيز در نزديكي اين پارك قرار دارد. مسافران تور لحظه آخري دبي مي توانند همه روزه از ساعت 8 صبح تا 11 شب از گردش در اين پارك لذت ببرند. همانطور كه مي دانيد در دبي براي ايرانيان مقيم آن جا، يك بيمارستان بنا شده است كه اغلب ايراني ها را در آن سرويس دهي مي كنند. پشت اين بيمارستان يك پارك ساخته شده است كه مي توانيد اوقات فراغت خود و فرزندانتان را در آن سپري كنيد. براي استفاده از اين پارك مي توانيد از ساعات ۸ صبح تا ۲۲ برنامه ريزي كنيد. البته در روزهاي تعطيل تا ساعت ۱ و سي دقيقه شب مي توانيد از پارك استفاده كنيد. 

پارك-الوصل-دبي

مطالب مشابه

پارك صفا دبي
پارك آبي وايلد وادي دبي
پارك مشرف دبي
پارك آبي آتلانتيس دبي
پارك ساحلي جميرا دبي
پارك زعبيل دبي
پارك ساحلي الممزر دبي


برچسب: پارك الوصل دبي، پارك هاي دبي، آدرس پارك هاي دبي، پارك هاي معروف دبي، پارك هاي تفريحي دبي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۰۲:۲۳ توسط:آرزوي آسمان آبي موضوع:

سافاري كوير دبي

سافاري كوير دبي Desert Safari Dubai

سافاري كوير دبي برنامه اي شگفت انگيز در دبي است كه از هيجانات بسيار بالايي برخوردار است و فرصت طلايي امتحان خوشي هاي وافر و نيز لذت هاي وصف ناشدني را برايتان به ارمغان ممي آورد. شگفتي هاي طبيعي و زيبايي بكر صحراي دبي هر بيننده اي را به وجد مي آورد. دبي شهري است كه در منطقه اي كويري ساخته شده و جاذبه طبيعي اصلي آن بيابان هاي زيبا و حيرت انگيز مي باشد. يكي از پر مخاطب ترين تورهايي كه در دبي مي توانيد از آن استفاده كنيد، تورهاي سافاري دبي مي باشد. با آرزوي آسمان آبي همراه باشيد تا با جزئيات تور سافاري كوير دبي بيشتر آشنا شويد تا در مسافرت خود به دبي از اين تور نهايت استفاده را ببريد.

 

سافاري-كوير-دبي

به خاطر دماي بالاي هوا، اين تور معمولاً از بعد از ظهر شروع مي شود و با عبور از بين بيابان به يك مزرعه پرورش شتر مي رسيد. شما در اين تور مي توانيد شتر سواري و اسكي بر روي تپه هاي شني را تجربه كنيد. اگر عاشق رانندگي مي باشيد مي توانيد از رانندگي بر روي تپه هاي شني لذت ببريد. اقامتگاه هاي لوكس با امكانات مناسبي در كوير شهر دبي ساخته شده كه مي توانيد آنجا استراحت كنيد و حتي شب را در آنجا بگذرانيد.

سافاري-كوير-دبي-امارات

كوير زيباي دبي مكان مناسبي براي عكسبرداري مي باشد و اگر به اين تور رفتيد عكسبرداري را فراموش فراموش نكنيد مخصوصاً زمان غروب آفتاب كه بهترين زمان عكاسي مي باشد. اگر شب را در كوير مانديد، مي توانيد آسمان پر ستاره را تماشا كنيد و از آرامش موجود لذت ببريد. براي اجراي اين تور معمولاً حداقل ظرفيت وجود ندارد و شما حتي مي توانيد به صورت انفرادي از اين تور بهره ببريد ولي بهترين گزينه، انجام تور به صورت گروه هاي 6 نفره مي باشد تا ماشين به صورت كامل در اختيار گروه شما باشد. توجه داشته باشيد اين تور براي كودكان زير 3 سال مناسب نيست چون راه بيابان، پر دست انداز و براي نوزادان خطرناك مي باشد. اين تور براي زنان باردار و افراد مسن نيز توصيه نمي شود ولي جوانان مي توانند نهايت هيجان را در اين تور تجربه كنند.

سافاري-دبي-امارات

 مطالب مشابه:

بانجي جامپينگ دبي
پيست اسكي دبي
ميدان اسب دواني دبي


برچسب: سافاري كوير دبي، كوير گردي در دبي، تفريحات دبي، جاذبه هاي گردشگري دبي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۲:۱۹ توسط:آرزوي آسمان آبي موضوع:

پيست اسكي دبي

پيست اسكي دبي Ski Dubai

پيست اسكي در دبي شايد كمي دور از ذهن باشد كه كسي در دل كوير بخواهد اسكي كند.اما امروزه در شهر دبي، در شهري كه دماي ان به 50 درجه نيز مي رويد مي توانيد به راحتي اسكي كنيد. مجموعه سرپوشيده اسكي در دبي، به عنوان بزرگترين پيست اسكي سرپوشيده در دنيا است و با وجود ركورد "ترين ها" كه دبي دارد چندان دور از ذهن نيست كه پيست اسكي دبي هم به عنوان برترين ها باشد. در اين مجموعه در حدود 6 هزار تن برف سفيد خالص وجود دارد كه به همراه پيشرفته ترين سيستم هاي خنك كننده در دنيا، از آب شدن برف ها جلوگيري مي شود. وسعت پيست اسكي دبي 400 متر طول و 5 مسير اسكي دارد. سيستم توليد برف در مجموعه سرپوشيده اسكي دبي به اين شكل است كه برف پاش هايي كه در سقف قرار دارند قطرات ريز آب را در هوا پخش مي كنند و ذرات ريز يخ را به سمت پايين ميريزند. اين ذرات يخ بسيار ريز هستند و با چشم غير مسلح ديده نمي شوند. سپس اين ذرات يخ و قطرات آب را به هم جذب مي كنند و بلورهاي برف را تشكيل مي دهند. شايد تصور اين كه در شهري كه ميانگين بارش برف، صفر مي باشد به پيست اسكي برويد و از برف و سرما لذت ببريد دور از ذهن باشد ولي وقتي درباره دبي حرف مي زنيم هيچ چيزي غير ممكن نيست. پيست اسكي دبي، اولين پيست اسكي سرپوشيده در خاورميانه و يكي از بهترين ها در جهان مي باشد. با آژانس آسمان آبي همراه باشيد تا با اين پيست اسكي بيشتر آشنا شويد و در تور دبي خود از اين مكان هيجان انگيز بازديد نماييد.

پيست-اسكي-دبي-امارات

پيست اسكي دبي كه در سال 2005 ساخته شده قسمتي از مركز خريد بزرگ امارات مال مي باشد. اين مجموعه 3.000 متر مربع مساحت دارد و داراي 5 پيست اسكي مي باشد كه طولاني ترين آن 400 متر طول دارد و ارتفاع آن به 60 متر مي رسد. شما با هر سطح و توانايي مي توانيد از اين پيست استفاده كنيد حتي اگر اسكي بلند نيستيد مي توانيد آموزش هاي لازم را داشته باشيد.

پيست-اسكي-امارات-دبي

يكي از چالش هاي ساخت اين پيست جلوگيري از ورود هواي گرم بيرون به داخل پيست مي باشد براي همين از ورقه هاي آلومينيومي استفاده شده است كه گرما را منعكس مي كنند. در قسمت زيرين اين ورقه ها، لايه اي به جنس اسفنج لاستيكي با ضخامت 15 سانتيمتر قرار دارد. اين عايق بندي باعث شده فضاي داخلي كاملاً سرد بماند و حتي اگر سيستم خنك كننده از كار افتاد، 3 روز طول مي كشد تا دماي هوا بالا برود و برف هاي موجود شروع به آب شدن كند. براي سرد نگه داشتن پيست اسكي دبي از روش سرمايش يخچال استفاده مي شود، به طوري كه لوله هايي از جنس فولاد در زير زمين قرار دارد كه نوعي گاز آمونياك از آن رد مي شود و باعث خنك شدن محيط تا 34 درجه زير صفر مي شود. براي توليد برف نيز از تركيبات شيميايي استفاده مي شود. اين مجموعه فقط مختص به اسكي نمي باشد و قسمت هايي براي بازي و سرگرمي كودكان در نظر گرفته شده است. شما حتي مي توانيد از پنگوئن ها نيز ديدن نماييد.

مطالب مشابه:

ميدان اسب دواني دبي
سافاري كوير دبي
بانجي جامپينگ دبي


برچسب: پيست اسكي دبي، جاذبه هاي تفريحي دبي، اسكي در دبي، آدرس پيست اسكي دبي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۵:۰۹ توسط:آرزوي آسمان آبي موضوع:

ميدان اسب دواني دبي

ميدان اسب دواني دبي Meydan Racecourse Dubai

اسب دواني در دبي از سال 1981 پايه گذاري شده و تقريبا در حدود 10 سال بعد يعني در سال 1992 كلوپ اسب دواني در دبي فعاليت خود را ادامه داد. در سال 2010 ميدان اسب دواني دبي كه نام Meydan دارد در مسابقات جهاني اسب دواني افتتاح گرديد. ميدان اسب دواني دبي Meydan از بزرگترين مكان هاي مسابقات اسب دواني در جهان است و داراي مسيرهاي مسابقه اسبدواني به طول 2400 متر است. شهر لوكس و مدرن دبي داراي اماكن تفريحي زيادي مي باشد كه براي گردشگران و مردم محلي جالب و هيجان انگيز است.با آژانس آسمان آبي همراه شويد تا اطلاعات كافي را درباره اين مكان بدست آوريد.

ميدان-اسب-دواني-دبي

اين باشگاه يكي از بزرگترين ميدان هاي سواركاري در كل جهان مي باشد كه مسابقات بين المللي زيادي در آن برگزار مي شود و داراي 2 ميدان مسابقه بزرگ مي باشد. اين مجموعه براي تماشاي مسابقات داراي 80 هزار صندلي مي باشد و پاركينگ آن گنجايش بيش از 8 هزار اتومبيل را دارد. براي راحتي گردشگران تور دبي، هتل بسيار بزرگ  5 ستاره اي به نام باب الشمس دبي در كنار ميدان ساخته شده است كه داراي 285 اتاق شيك با بهترين خدمات و منظره اي رو به ميدان اسب سواري است. در كنار هتل، موزه و گالري وجود دارد كه معماري شگفت انگيز و ديدني دارند و گردشگران زيادي را به خود جذب مي كنند.در اين ميدان تسهيلات آموزشي براي عموم با هر سني محيا شده است كه مربيان برجسته طيف وسيعي از رشته هاي سواركاري از جمله نمايش پرش با اسب،رقص راه رفتن اسب و پلو را آموزش مي دهند. در قسمتي ديگر يك مركز بدنسازي با پيشرفته ترين دستگاه ها و مربيان شخصي وجود دارد. در اين ميدان به جز مسابقات سواركاري، كنفرانس هاي بزرگ و كارناوال هاي بينظير نيز برگزار مي شود. 

ميدان-اسب-دواني-دبي-امارات

:مطالب مشابه

سافاري كوير دبي
بانجي جامپينگ دبي
پيست اسكي دبي


برچسب: ميدان اسب دواني دبي، اماكن تفريحي دبي، تفريحات مهيج دبي، سواركاري در دبي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۷:۵۳ توسط:آرزوي آسمان آبي موضوع: