آژانس آرزوي آسمان آبي آژانس آرزوي آسمان آبي .

آژانس آرزوي آسمان آبي

سالن اپراي دبي

سالن اپراي دبي Dubai Opera Hall

سالن اپراي دبي از معروف ترين و مدرنيزه ترين ساختمان هاي بسيار جذاب در امارات است. اين سالن در بين سال هاي 2012 تا 2019 ساخته شد. سالن اپراي دبي به عنوان بهترين سالن اپرايي ست كه در منطقه خاورميانه و آسيا ساخته شده است و در آن بهترين هنرهاي نمايشي امارات برگزار ميگردد. 
امكانات رفاهي سالن اپرا دبي بسيار عالي ست و مي تواند يك روز خاطره انگيز را براي شما به ارمغان آورد. سالن اپرا دبي به عنوان اولين سالن چند منظور تئاتر در دبي است. هدف از ساخت سالن اپراي دبي وارد كردن صنعت موسيقي و هنر به زندگيان بوميان دبي است. ظرفيت سالن اپرا دبي در حدود 2000 نفر است. سالن اپراي دبي از زيباترين و معروف ترين جاذبه هاي توريستي دبي است.

سالن اپرا دبي _ آسمان آبي

معماري سالن اپراي دبي

از لحاظ معماري، مي توان معماري ساختمان اپراي دبي را به عنوان يكي از شاهكارهاي معاصر به همراهي طراحي شيك و لوكس معرفي كرد. نماي ظاهري سالن اپراي دبي شبيه به نوعي كشتي است كه نام جهاز يا جهازات دارد. كشتي جهاز يا جهازات به نوعي شناور گفته مي شود كه در خليج فارس، اقيانوس هند و درياي سرخ مورد استفاده قرار ميگيرد. طراح سالن اپراي دبي فردي با نام جينوس روستوك است

تفريحات و برنامه هاي اپراي دبي

در سالن اپراي دبي برنامه هاي هنري متنوع با سطح بالا برگزار مي شود. از جمله برنامه هايي كه در سالن اپراي دبي برگزار مي شود مي توان به تئاتر هاي متنوع، اپرا، اركستر، كنسرت، نمايش مد و فشن، اجراهاي باله، موزيكال، تئاتر، خانوادگي و كمدي است. در اين سالن برنامه ها به صورت ماهانه تغيير مي كند.

امكانات سالن اپراي دبي

از جمله امكانات سالن اپراي دبي ميتوان به 2000 صندلي راحتي، استاندارد سازي مسيرها براي معلولان، صندلي هاي چرخدار، پله برقي، پاركينگ شبانه روزي، ترانسفر، سرويس بهداشتي آقايان، بانوان و معلولان اشاره كرد.

قيمت بليط سالن اپراي دبي

جهت خريد بليط سالن اپراي دبي مي توان به دو صورت آنلاين و حضوري بليط تهيه كرد. جهت اطلاع از هزينه ها ورودي و خريد بليط بايد به سايت مربوطه مراجعه نماييد.

 

سالن اپراي دبي _ آسمان آبي


برچسب: سالن اپراي دبي، معماري سالن اپراي دبي، معروف ترين سالن اپراي دبي، امكانات سالن اپراي دبي، قيمت بليط سالن اپراي دبي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۶:۲۰ توسط:آرزوي آسمان آبي موضوع:

حقايق جالبي كه درباره قاب دبي بايد بدانيد

قاب عكس دبي

قاب عكس دبي با ارتفاع 150 متر و 93 متر عرض آن، به عنوان بلندترين قاب عكس دبي و جديدترين آسمان خراش دبي ساخته شده است. قاب طلايي دبي يكي از جديدترين جاذبه هاي گردشگري دبي است كه در ميان محله هاي قديمي و در اطراف نهر و در قسمت مدرن شهر قرار دارد. از قاب عكس دبي به عنوان برج پرواز دبي نيز ياد مي شود.  از قاب عكس دبي در ژانويه 2018 رونمايي شد. در داخل اين قاب عكس دبي مجموعه اي از عكس هاي تاريخي قرار دارد كه با ديدنش شگفت زده خواهيد شد. پس از ديدن اين عكسهاي تاريخي مي توانيد گالري Future Dubai را ببينيد كه در اين گالري مي توانيد آينده دبي را تماشا كنيد.
آدرس قاب عكس دبي : پارك زابل، جاده شيخ خليفه بن زايد

قاب عكس دبي _ آسمان آبي

مطالب مرتبط:

برج خليفه دبي


برچسب: حقايق جالبي كه درباره قاب دبي بايد بدانيد، قاب عكس دبي، آدرس قاب عكس دبي، جاذبه هاي گردشگري دبي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۹:۲۴ توسط:آرزوي آسمان آبي موضوع:

برج خليفه دبي

برج خليفه دبي بلندترين برج جهان

بناي برج خليفه دبي در دانتاون دبي با ارتفاع 829.8 متر به عنوان بلندترين ساختمان جهان و مشهورترين نقاط ديدني اين شهر است. ساخت برج خليفه دبي از سال 2004 ميلادي آغاز شد و در سال 2010 به پايان رسيد .برج خليفه در ابتدا با نام برج دبي معروف بود اما در روز افتتاحيه نام اين برج تغيير كرد. برج خليفه داراي بيش از 1000 واحد آپارتمان و 49 طبقه اداري و 4 استخر و يك كتابخانه مخصوص ساكنان است . برج خليفه داراي 163 طبقه است و اگر شما مسافر تور دبي هستيد و از جاهاي ديدني برج خليفه ديدن مي كنيد حتما ازعرشه برج خليفه دبي كه در طبقه 124 است بازديد كنيد. برج خليفه دبي به عنوان يكي از بهترين جاذبه هاي گردشگري دبي داراي 2909 عدد پله است و 160 طبقه را متصل كرده است. 
منظره هاي موجود در افق شهر دبي از منظره چشم پرنده به سادگي حيرت انگيز است. تجربه مشاهده شهر از عرشه ساختمان بسيار لذت بخش است. در اطراف برج خليفه باغ هايي به زيبايي طراحي شده و با گذرگاه هاي بادي ست. بسياري از ويژگي هاي آب از جمله چشمه دبي، بلندترين چشمه اجرايي جهان كه در چشمه هاي معروف Bellagio در لاس وگاس است مدل شده است.

نماي برج خليفه دبي _ آسمان آبي

نماي برج خليفه دبي

نماي برج خليفه دبي متشكل از تعداد 24.348 قطعه شيشه است . 

فواره موزيكال برج خليفه دبي

آب نماي دبي در بيرون برج فواره اي با هزينه 218 ميليون دلار كه توسط شركت Wet آمريكايي ساخته شد، قرار دارد. فواره اي كه در بيرون از برج قرار دارد 275 متر ارتفاع دارد. اين فواره قادر است آب را به ارتفاع 150 متر پرتاب كند. اين برج 6600 لامپ دارد كه در 25 رنگ مختلف مي باشد.

امكانات برج خليفه دبي

از جمله امكانات برج خليفه دبي مي توان به رستوران اتمسفر در طبقه 122 اشاره كرد كه مي تواند غذاخوردن در آسمان را تداعي كند. در طبقه اول اين ساختمان يك نانوايي و كافه ايتاليايي، رستوران ايتاليايي آرماني، با طراحي مدرن و امروزي قرار دارد. برج كلاب نيز از جمله امكانات موجود در برج خليفه است كه خود شامل باشگاه ورزشي مجهز، استخر شنا با سايز استخرهاي المپيك، اسپا لوكس، كافه و رستوران است.

رستوران در برج خليفه دبي _ آسمان آبي

برج خليفه دبي _ آسمان آبي

طراح برج خليفه دبي

آدرين اسميت طراح برج خليفه دبي از گل محلي صحرايي به نام ليلي عنكبوتي ، در ساخت نماي برج خليفه دبي الهام گرفته است.
 

خريد بليط برج خليفه دبي

جهت خريد بليط برج خليفه دبي با قيمت مناسب مي توانيد از قسمت ورودي برج خليفه بليط تهيه كنيد.
 

نورپردازي برج خليفه دبي

برج خليفه دبي بلندترين آسمان خراش جهان به عنوان صحنه اي براي بزرگترين نمايش نورپردازي در جهان براي رويداد سال نو بود كه داراي بيش از 100000 متر مربع صفحه نمايش Led طراحي شده است.

نورپردازي برج خليفه دبي _ آسمان آبي

برج خليفه دبي _ آسمان آبي

مطالب مرتبط:

حقايق جالبي كه درباره قاب دبي بايد بدانيد


برچسب: برج خليفه دبي، جاذبه هاي گردشگري دبي، امكانات برج خليفه دبي، خريد بليط برج خليفه دبي، طراح برج خليفه دبي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۱:۵۵ توسط:آرزوي آسمان آبي موضوع:

پناهگاه حيات وحش راس الخور دبي

Ross Al Khour Wildlife Refuge پناهگاه حيات وحش دبي

پناهگاه حيات وحش راس الخور دبي از سال 1985 به وسعت 6.2 كيلومتر مربع و داراي 270 گونه جانوري و 47 گونه گياهي است. راس الخور دبي به عنوان توقفگاه بسيار مهمي در مسيرهاي مهاجرت در شرق آفريقا و غرب آسيا براي فلامينگوها در زمستان است. زيستگاه جانوري راس الخور دبي به عنوان زيستگاهي پراهميت براي پرندگان است. به منظور ديدن اين زيستگاه طبيعي نيازي نيست تا از آسمان خراش هاي دبي به ديدن آنها بايستيد. پناهگاه حيات وحش راس الخور دبي شامل جنگل هاي حرا، تالاب هاي نهر دبي است. توقف مهمي در مسير هاي مهاجرت و مكان مهمي براي فلامينگوها در زمستان است. مسافرين محترم تور ارزان دبي مي توانند در سفر خود به دبي از اين تالاب ديدن نمايند. در زمستان فلامينگوها، اين پرنده هاي صورتي زيبا به صورت دسته هاي عظيم به اين تالاب مهاجرت مي كنند.
آدرس: خيابان رس الخور ، دبي

پناهگاه حيات وحش راس الخور دبي _ آسمان آبي

پناهگاه حيات وحش راس الخور دبي _ آسمان آبي

مطالب مرتبط:

خليج دلفين دبي

آكواريوم آتلانتيس دبي


برچسب: پناهگاه حيات وحش راس الخور دبي، آدرس پناهگاه حيات وحش راس الخور دبي، زيستگاه جانوري راس الخور دبي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۵:۵۰ توسط:آرزوي آسمان آبي موضوع:

خليج دلفين دبي

خليج دلفين دبي Dolphin Bay Dubai

دلفيناريوم دبي مجموعه اي زيبا و پر هيجان براي نمايش دلفين هاست. اين مجموعه بسيار مناسب بازديد هاي خانوادگي ست. در اين دلفيناريوم به بازيگوشي دلفين ها و فك ها مي نشينيد. دلفيناريوم دبي به تنهايي خود ماهانه بيش از 40هزار نفر جهت بازديد به سمت خود جذب مينمايد. دلفيناريوم دبي از جمله پربازديد ترين جاذبه هاي توريستي خاورميانه است. دلفين ها جانوراني بسيار باهوش هستند و مي توانند به سرعت با انسان ارتباط بر قرار كنند. به همين دليل اين حيوانات بامزه براي استفاده در سيرك و پارك هاي آبي بسيار مورد توجه قرار گرفته اند. در هتل آتلانتيس دبي، قسمت وسيعي به برنامه دلفين ها اختصاص داده شده كه با نام "خليج دلفين" شناخته مي شود. با آسمان آبي همراه باشيد تا با اين مكان تفريحي بيشتر آشنا شويم.

خليج-دلفين-دبي

شما در اين مجموعه مي توانيد به تماشاي نمايش دلفين ها بپردازيد و با پوشيدن لباس مناسب (حتي براي بانوان محجبه) به داخل آب برويد و به مدت 30 دقيقه با دلفين ها شنا و بازي كنيد و آن ها را نوازش كنيد. حتي اگر دوست نداريد به داخل آب برويد باز مي توانيد از اين محيط لذت ببريد، به دلفين ها غذا بدهيد، آنها را در آغوش بگيريد، ببوسيد و با آن ها عكس بگيريد. اين مكان براي كودكان شما نيز بسيار امن مي باشد و خطري آن ها را تهديد نمي كند، ولي افراد زير 12 سال حتماً بايد با همراهي بزرگسالان به اين مكان بروند. در اين مجموعه حتماً بايد لباس شنا مخصوص آنجا را بپوشيد و اجازه پوشيدن لباس شنا شخصي به شما داده نمي شود. اگر شما عاشق دلفين ها و شيرين كاري اين موجودات بامزه هستيد در سفر خود به دبي، بازديد از خليج دلفين ها را از دست ندهيد.

خليج-دلفين-دبي-امارات

مطالب مرتبط:

آكواريوم آتلانتيس دبي

پناهگاه حيات وحش راس الخور دبي


برچسب: خليج دلفين دبي، دلفيناريوم دبي، جاذبه هاي توريستي خاورميانه، پارك دلفين ها در دبي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۲:۰۲ توسط:آرزوي آسمان آبي موضوع:

آكواريوم آتلانتيس دبي

 

آكواريوم آتلانتيس دبي (The Lost Chambers Aquarium )

آكواريوم آتلانتيس دبي به صورت تونل هايي ساخته شده كه از دريا رد مي شود و شما مي توانيد رد شدن ماهي ها را از بالاي سر خود ببينيد. يكي از ويژگي هاي منحصر به فرد اين آكواريوم، امكان غواصي در ميان گونه هاي مختلف ماهي و حتي غذا دادن به كوسه مي باشد. شما مي توانيد با پوشيدن لباس غواصي در شهر گمشده آتلانتيس كه در اين مجموعه بازسازي شده است گشت و گذار كنيد. هتل آتلانتيس دبي فقط يك هتل لوكس و مجلل نيست و اماكن تفريحي زيادي در محوطه اين هتل ساخته شده است كه گردشگراني كه مهمان اين هتل نمي باشند نيز مي توانند از اين اماكن گردشگري بازديد كنند و اوقات خوشي را سفر خود به شهر مدرن دبي تجربه كنند. يكي از اين جاذبه ها آكواريوم آتلانتيس دبي مي باشد كه با نام "آكواريوم تالار گمشده" شناخته شده است. با آژانس آرزوي آسمان آبي همراه باشيد تا با جزئيات اين آكواريوم بيشتر آشنا شويد.

آكواريوم-آتلانتيس-دبي

شيشه اي كه در ساخت اين آكواريم استفاده شده 10متر طول دارد و ضخامت آن به 70 سانتي متر مي رسد. اين آكواريوم خانه بيش از 65 هزار جانور دريايي مي باشد مانند سفره ماهي، خرچنگ دريايي، كوچك ترين اسب آبي و انواع مختلف كوسه، فقط بخشي از انواع مختلف جانوران دريايي موجود در اين آكواريوم مي باشد. در آكواريوم آتلانتيس كلاس هاي يوگا نيز برگزار مي شود كه تجربه خاصي براي علاقمندان به ورزش يوگا مي باشد و مي توانند آرامش خاصي را در تونل هاي زير آب تجربه كنند. اگر در يك روز بخواهيد از پارك آبي، خليج دلفين دبي و آكواريوم آتلانتيس ديدن نماييد مي توانيد بليط هاي آن را با تخفيف قابل توجهي تهيه نماييد.

آكواريوم-آتلانتيس-دبي-امارات

مطالب مرتبط:

خليج دلفين دبي

پناهگاه حيات وحش راس الخور دبي


برچسب: آكواريوم آتلانتيس دبي، جاذبه هاي گردشگري دبي، آدرس آكواريوم آتلانتيس دبي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۸:۴۶ توسط:آرزوي آسمان آبي موضوع:

اتوبوس شگفت انگيز دبي

Dubai Wonder Bus Tours اتوبوس شگفت انگيز دبي

اتوبوس شگفت انگيز دبي از جمله جاذبه هاي تفريحي دبي است. اين اتوبوس توسط گارد ساحلي امارات متحده تاييد شده است. تور اتوبوس شگفت انگيز دبي به مسافران تور دبي بسيار توصيه مي شود. تور شگفت انگيز، هيجان انگيز و منحصر به فرد اتوبوس دبي براي تمام سنين مناسب است. مسير گذر اين اتوبوس از خشكي به سمت درياست و از اماكن گردشگري مانند دهكده هاي باديه نشين، مسجد جميرا دبي، موزه دبي و تپه هاي شني جالب و مزارعي كه در آن شترمرغ ها را پرورش مي دهند، پل ال واس، دادگاه دبي، موزه اتحاديه دبي، منطقه آل فهيدي دبي، ايستگاه ابرا، سوق قديمي دبي، روستاي ميراث و غواصي دبي، شهرداري دبي، سوق قديمي ديره و … را به شما نشان مي دهد. هنگام سوار شدن بر اتوبوس آبي دبي به مسافران جليقه هاي نجاتي داده مي شود و داخل ماشين از تمامي تجهيزات مورد نياز براي مواقع ضروري و نيز تهويه هواي بسيار قوي در گرما و سرما، صندلي هاي بسيار نرم و راحت كه در قسمت زير آن يك بسته كمك هاي دريايي و همچنين صفحه نمايش تلويزيون بزرگ و كپسول آتش نشاني وجود دارد كه مسافران تور دبي از آن بهره مند شويد. اين تور تقريبا يك ساعت و نيم طول مي كشد و همراه توريستان گردشگري كاركنان عالي با دانش زياد براي معرفي مكان هاي ديدني و دو راننده و دستيار كه به وضوح از شغل خود لذت مي برند در كنار شما مي باشند و بعد از ديدن زيبايي هاي خشكي وارد آب ميشوند و مانند يك قايق روي رودخانه شناور مي ماند. 
آدرس مركز اتوبوس شگفت انگيز دبي : خيابان جميرا - جميرا 1 - ساختمان 171 - مجتمع خريد Mercate- طبقه زير زمين 
نحوه دسترسي به اتوبوس شگفت انگيز دبي : از طريق لاين قرمز مترو به ايستگاه مترو Dubai Mall سپس پس از حدود 10 دقيقه با تاكسي يا حدود 50 دقيقه پياده روي طي كنيد. 
تلفن تماس مركز اتوبوس شگفت انگيز دبي : 0097143595656 
وب سايت اتوبوس شگفت انگيز دبي : www.wonderbusdubai.net 
پست الكترونيكي اتوبوس شگفت انگيز دبي : booking@wonderbustours.net 
ساعت كاري اتوبوس شگفت انگيز دبي : از ساعت 9 صبح تا 9 شب قيمت بليط اصلي اتوبوس شگفت انگيز دبي نرخ قيمت بليط اتوبوس شگفت انگيز دبي براي بزرگسالان در حدود 180 درهم و براي كودكان بين 3 تا 11 سال در حدود 120 درهم است. 

اتوبوس-شگفت-انگيز-دبي

مطالب مرتبط:

تور كشتي دبي 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۷:۲۶ توسط:آرزوي آسمان آبي موضوع:

تور كشتي دبي

Dubai Cruise Ship تور كشتي كروز دبي

تور كشتي كروز دبي از جمله پرطرفدارترين تورهاي دريايي به كشورهاي مختلف و مخصوصا ايراني هاست. تور كشتي كروز دبي مي تواند خاطره اي متفاوت را براي شما به ارمغان آورد. در تور كشتي دبي مي توانيد به تماشاي زيبايي هاي طبيعي و يا ساختگي دبي و همچنين ساير بنادر اطراف دبي بپردازيد. بندر دبي واقع در كشور امارات متحده عربي است و نيز از جمله معروف ترين نقاط شيخ نشين دبي است. دبي بر خلاف ساير شهرهاي عربي تنها شش درصد از درآمد خود را از طريق منابع نفتي درمي آورد. اما بيشترين درآمد خود را از طريق صتعن توريسم به اين كشور به دست مي آورد چرا كه جاذبه هاي گردشگري دبي از جذابيت هاي بسياري برخوردار است كه سالانه گردشگران بسياري را به سمت خود جذب مي نمايد. فرقي ندارد كه از طريق دريايي به دبي سفر كنيد يا از طريق هوايي. اما زماني كه به دبي سفر كرديد مي توانيد شاهد مراكز خريد فراواني در دبي باشيد. از جمله معروف ترين مراكز خريد دبي مي توان به مركز خريد دبي مال، مركز تجاري تفريحي دبي و ... اشاره كرد. در دبي به جز مراكز خريد فراوان افرادي بسياري به منظور تماشاي مساجد دبي و يا برج مدرن دبي مانند برج خليفه دبي، هتل برج العرب دبي مي نشينند. هنگامي كه شما با تور كشتي دبي به دبي سوار مي كنيد در مسير خود مي توانيد از بنادر ابوظبي، بني ياس، مسقط يا خورالفكان نيز ديدن كنيد. ورود به اين بنادر مي تواند فرصت مناسبي براي بازديد از بناهايي مانند مسجد شيخ زائد، مسجد بزرگ سلطان قابوس، منطقه تاريخي نيزوا و ... باشد. در طول سفر خود با كشتي مي توانيد از امكانات رفاهي، تفريحي و خدماتي تور كشتي كروز دبي استفاده نماييد. از جمله امكانات كشتي هاي كروز مي توان به مواردي چون رستوران، كافي شاپ، كلاب، سينما، استخر و ... اشاره كرد كه تماما نويد بخش خلق خاطرات زيبا در سفر به دبي است. سفر كردن با كشتي كروز مي تواند از يك روز تا چند روز به طول انجامد. اين كشتي هم مسافربري و هم تفريحي مي باشد. انواع و اقسام مختلفي از اين نوع كشتي ها وجود دارد كه داراي امكانات فوق العاده براي گردشگران هستند و همانند يك هتل 5 ستاره مي باشند. در داخل كشتي كروز در طبقات مختلف تسهيلاتي از جمله رستوران هاي متفاوت با هر نوع ذائقه هاي غذايي، سينما هاي 3 و 4 بعدي با فيلم هاي به روز و هيجان انگيز كه قابل استفاده براي هر نوع سني مي باشد، استخر هاي بزرگ و كوچك كه هم به صورت روباز و سر پوشيده است با سرسره هاي آبي براي تمام سنين، فروشگاهاي مختلف براي خريد سوغاتي و يا پوشاك با بهترين برندهاي معروف، سونا و جكوزي، ماساژ و اسپا به صورت حرفه اي، كافه 24 ساعته كه انواع نوشيدني هاي خوشمزه و بين المللي را سرو مي كند، آمفي تئاتر و نمايش هاي شبانه با برنامه هاي طنز، مهد كودك و شهر بازي كوچك براي سرگرمي كودكان همراه با مربيان با تجربه، اتاق هاي مطابق ميل مسافرين عزيز با تمامي امكانات لازم تور كشتي دبي با صندوق امانات و تهويه هواي مناسب، زمين هاي بازي واليبال و فوتبال كه به صورت پيشرفته طراحي شده است، كتابخانه و باشگاه بدنسازي با بهترين دستگاه هاي روز دنيا، واي فاي رايگان و حتي دكتر و پرستاران با تجربه براي آسايش حال شما تعبيه شده است. سفر كردن بر روي اقيانوس آبي بيكران و ديدن طلوع و غروب زيبا خورشيد يكي از لذت هاي وصف نشدني مي باشد كه مي توانيد در تور دبي از آن استفاده كنيد. .  

كشتي-كروز-دبي

مطالب مرتبط:

اتوبوس شگفت انگيز دبي


برچسب: تور كشتي دبي، جاذبه هاي گردشگري دبي، تفريح در دبي، كشتي كروز دبي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۱:۳۱ توسط:آرزوي آسمان آبي موضوع:

رستوران اتمسفر دبي

رستوران اتمسفر دبي At.mosphere Restaurant Dubai

رستوران اتمسفر بالاترين مكان براي غذا خوردن در كل جهان مي باشد كه در كتاب گنيس نيز به ثبت رسيده ولي جذابيت آن فقط به محل قرارگيري رستوران محدود نمي شود بلكه كيفيت غذا هاي اين رستوران يكي ديگر از نكات جذابي مي باشد كه داراي غذاهاي مد روز با بهترين مواد اوليه، كه به صورت روزانه از سراسر جهان تهيه مي شود، مي باشد. اگر به دنبال يك تجربه شگفت انگيز و خاص در تور دبي خود هستيد حتما به رستوران اتمسفر دبي در طبقه 122 برج خليفه، بلندترين ساختمان جهان، در ارتفاع 442 متري از سطح زمين سري بزنيد. تجربه صرف غذا و تماشاي منظره زيباي شهر دبي و درياي نيلگون خليج فارس، براي هر كسي بسيار لذت بخش خواهد بود. اين رستوران در برج خليفه دبي واقع شده است. با آسمان آبي همراه باشيد تا با جزئيات لوكس ترين رستوران دبي آشنا شويد.

رستوران-اتمسفر-دبي-امارات

شما با استفاده از آسانسور تمام شيشه اي برج خليفه بايد به اين رستوران برويد كه خود تجربه اي به ياد ماندني و جالبي است. در بدو ورود در اين مجموعه دو انتخاب داريد؛ مي توانيد در رستوران لوكس يك وعده غذايي كامل را صرف كنيد و يا در قسمت سالن آن، با دوستان خود چاي و ميان وعده ميل كنيد و اوقات خوشي در كنار يكديگر داشته باشيد.

رستوران-اتمسفر-دبي

 شما بعد از صرف غذا مي توانيد از منو چاي و دسر هاي خوشمزه استفاده كنيد و همراه با يك موزيك لايت به تماشاي منظره بي نظير شهر بپردازيد.توجه داشته باشيد كه براي رفتن به اين رستوران لوكس، پوشش مناسبي داشته باشيد و با شلوارك و دمپايي به آنجا نرويد.

رستوران-اتمسفر  


برچسب: رستوران اتمسفر دبي، رستوران هاي لوكس دبي، رستوران در برج خليفه دبي، جاذبه هاي گردشگري دبي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۲:۳۹ توسط:آرزوي آسمان آبي موضوع:

دنياي ماجراجويي IMG دبي

جاذبه تفريحي دنياي ماجراجويي IMG دبي

دنياي ماجراجويي IMG از زيباترين و هيجاني ترين جاذبه هاي گردشگري دبي است. مساحت كل مجتمع به اندازه 1.5 ميليون متر مربع است كه از آن به اندازه 28 متر زمين فوتبال استفاده شده است. در اين پارك پر است از وسايل ورزشي و تفريحي فراوان و هيجان انگيزي كه هر بزرگ و كوچكي را به خود جذب مي كند. هنگامي كه شما به عنوان توريست در سفر به دبي برنامه ريزي مي كنيد، ميتوانيد يك روز كامل از سفر خود را در اين پارك هيجان انگيز سپري كنيد. 

مشخصات دنياي ماجراجويي IMG دبي

دبي مجموعه اي ست از ترين ها. بهترين، شيك ترين ، لوكس ترين و جذاب ترين جاذبه هاي گردشگري، مراكز خريد، هتل ها، مراكز تفريحي در دبي گرد هم آمدند. از ميان تمام مكان هاي ديدني دبي، تعدادي پارك تفريحي وجود دارند كه براي خانواده و دوستان به عنوان محيطي جذاب شناخته شده است. جاذبه تفريحي دنياي ماجراجويي IMG يكي از اين جاذبه هاي تفريحي ست. دنياي ماجراجوي IMG دبي، مجتمعي تجاري ست و به عنوان بزرگ ترين پارك تم دار سرپوشيده دنيا شناخته شده است. امكانات مجسمه سازي و نيز كارهاي هنري مدرن مي تواند محيطي پر از شخصيت هاي كارتوني و قهرماني دنيا را در اين پارك گردآوري كند. مجسمه هاي دايناسوري در اندازه هاي طبيعي در اين محل قرار داده شده اند. 
صاحب جاذبه تفريحي پارك تفريحي IMG دبي، مصطفي گالادري و نيز گروه الياس است. دنياي ماجراجويي IMG به عنوان اولين پارك با تم مگا در دبي است. در اطراف محيط اين پارك بر اساس شخصيت هاي كارتوني طراحي شده است. در اين پارك دايناسورها با دمايي مناسب قرار دارند 

دنياي ماجراجويي IMG دبي _ آسمان آبي

قيمت ورودي دنياي ماجراجويي IMG

قيمت بليط پارك دنياي ماجراجويي IMG دبي بر اساس ويژگي هاي هر فرد متفاوت است. جهت خريد بليط دنياي ماجراجويي IMG بايد از طريق سايت و يا به صورت حضوري بليت تهيه نماييد. 

قسمت هاي مختلف پارك دنياي ماجراجويي IMG دبي

منطقه مارول

در منطقه مارول Marvel مي توانيد تجربه عجايب قوانين فيزيك، عجيب ترين دستگاه هاي علمي را داشته باشيد.


دره گمشده
دره گمشده Lost Valley دره اي ست پراز دايناسور. بسياري از فعاليت هاي مهم و هيجان انگيز در كنار مجسمه هاي حقيقي قرار دارد. 

 

دنياي ماجراجويي IMG دبي _ آسمان آبي

:مطالب مشابه

پارك الوصل دبي

پارك صفا دبي

پارك آبي وايلد وادي دبي

پارك مشرف دبي

پارك آبي آتلانتيس دبي

پارك زعبيل دبي

پارك ساحلي الممزر دبي

پارك ساحلي جميرا دبي


برچسب: دنياي ماجراجويي IMG دبي، جاذبه هاي گردشگري دبي، پارك تفريحي IMG دبي، مكان هاي ديدني دبي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۵:۳۸ توسط:آرزوي آسمان آبي موضوع: